صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۸ ق.ظ
0
مدیر شهرسازی راه و شهرسازی استان اردبیل:

اجرای طرح جامع شهر نیر

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از ابلاغ طرح جامع شهر نیر از طریق استانداری برای اجرا به شهرداری این شهر خبر داد.

وراوی :

وراوی: بهنام محمدی در جلسه بررسی هماهنگی اجرای طرح جامع شهر نیر اظهار داشت: تهیه طرح جامع شهر نیر که در خردادماه ۸۸ عقد قرارداد شد، مراحل تهیه و تصویب را پیموده و جهت اجرا به شهرداری نیر ابلاغ شد.
وی بیان کرد: بررسی و تصویب این طرح در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی در آذرماه ۹۰ انجام و در بهمن ماه سال ۹۱ مورد تائید شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قرار گرفت تا پس از پیمودن مراحل پایانی این طرح در شهرستان نیر اجرا شود.
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: طرح جامع شهر نیر در اسفندماه ۹۲ مورد تایید شورای عالی شهرسازی و معماری قرار گرفته بود و هم‌اکنون نیز برای اجرا ابلاغ شده است که با اجرای این‌طرح بسیاری از مسائل و مشکلات حوزه شهری نیر برطرف می‌شود.
محمدی افزود:‌ در اجرای این طرح تلاش شده تا مقررات معماری و شهرسازی رعایت شده و تمامی جوانب در نظر گرفته شود تا با اجرای این طرح شاهد شهری زیبا و مطابق با اصول معماری و شهرسازی در این شهر باشیم.
وی تصریح کرد: استان اردبیل با مساحتی معادل ۱۷ هزار و ۷۹۷ کیلومتر مربع شامل ۱۰ شهرستان بوده که به استناد آخرین تقسیمات سیاسی کشور، شهر نیر در شهرستان نیر، بخش میانی استان و در جنوب غرب شهرستان اردبیل واقع شده که وسعت تقریبی شهر نیر ۲۶۹ هکتار است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر