صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ ق.ظ
0

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: کارفرمایان و پیمانکاران باید در اجرای پروژه‌ها از کارگران که دارای کارت فنی هستند، استفاده کنند.

وراوی :

وراوی: علی آذرنژاد در جلسه شورای فنی استان اردبیل اظهار داشت: شورای فنی استان به منظور تسریع در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و افزایش کارایی دستگاه‌ها و عوامل اجرایی با هدف شناسایی مشکلات اجرایی پروژه‌های عمرانی و افزایش کیفیت و کاهش زمان اجرای طرح‌ها تشکیل شده است.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: اعضای شورای فنی استان باید در چارچوب قوانین و مقررات در مدیریت پروژه‌ها گام‌های اساسی را برداشته و در راستای رشد و ارتقای کمی و کیفی طرح‌ها تلاش کنند تا برخی مشکلات و موانع در آینده به وجود نیاید.
وی افزود: شورای فنی استان بالاترین مرجع فنی استان بوده که به چگونگی روند اجرای پروژه‌های در دست اجرای استان رسیدگی و در کمیته‌های چهارگانه پیمان، نظارت، آموزش و کنترل کیفیت مصالح ساختمانی مسائل و مشکلات مربوط مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرند که به دلیل اهمیت موضوع باید مدیران دستگاه‌های عضو این شورا شخصا در جلسات حضور یابند.
آذرنژاد با اشاره به اهمیت ارتقای کیفیت مصالح ساختمانی در اجرای پروژه‌های عمرانی بیان کرد: حضور ناظران و مجریان در محل اجرای پروژه‌ها از ضروریات است و باید بر روند چگونگی اجرای پروژه‌ها دقت و توجه ویژه داشته و در این راستا سازمان نظام مهندسی و سایر دستگاه های دخیل به این مهم نظارت و کنترل لازم را داشته باشند تا پروژه ها با کیفیت بالاتر و سرعت بیش تر در موعد مقرر به سرانجام برسند.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با تاکید بر لزوم بکارگیری کارگران دارای کارت مهارت فنی در اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: باید در بکارگیری کارگران ساختمانی، افراد دارای کارت مهارت فنی در اولویت قرار بگیرند و کارفرمایان و پیمانکاران باید در اجرای پروژه‌ها از کارگران که دارای کارت فنی هستند، استفاده کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر