صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۰ ب.ظ
0

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارس آباد گفت: با حكم دادستان پارس آباد 32 هکتار از اراضی ملي تصرف شده در قشلاق چوخلوقوی توسط سودجویان رفع تصرف شد.

وراوی :

وراوی: عزیز جمالی روز سه شنبه با اعلام این خبر گفت: این اراضی که با شگرد خاصی توسط سودجویان در قشلاق چوخلوقوی از توابع پارس آباد مغان تصرف و به کشت محصول گندم اختصاص یافته بود با همکاری نیروی انتظامی و مامورین یگان حفاظت منابع طبیعی پارس آباد گندم های این اراضی برداشت و به نفع دولت ضبط شد.
وی، با بیان اینکه این تصرف مصداق بارز تصرف عدوانی و تخریب منابع طبیعی بوده است، تصریح کرد: با حکم دادستانی منطقه موضوع تصرف در قشلاق چوخلوقوی مورد پیگیری قرار گرفت و مقدار ۳۲ هکتار از این اراضی از دست افراد سودجو و فرصت طلب آزادسازی شد.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پارس آباد با اشاره به ضرورت حفظ و پاسداری از اراضی ملی تأکید کرد: از این پس با دستور مقام محترم قضایی با هرگونه تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی در شهرستان پارس آباد مغان به شدت برخورد خواهد شد.
تصرف زمین های دولتی به دلیل ارزش بالای برخی از آنها از جمله معضلات حال حاضر شهرستان پارس آباد است و نهادهای مسئول در راستای جلوگیری از این امر تلاش بسیاری دارند.

آران مغان

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

    دیدگاه شما درباره این خبر

    پنج + دو =